Azərbaycanda xalis faiz gəlir edən bankların RENKİNQİ (2021-ci ilin 1-cir yarısı) Bank xəbərləriBank renkinqləri 11/08/2021 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram Azərbaycanda 2021-ci ilin birinci yarısında xalis faiz gəlirlərin həcminə görə bankların renkinqi acıqlanıb. Banker.az həmin renkinqi təqdim edir:⚡️📲Təcili xəbərlər üçün bizi WhatsApp kanalından izlə TaglarABB (Azərbaycan Beynəlxalq Bankı)AccessBankAFB BankAzər Türk BankAzərbaycan Sənaye Bankı (ASB)Bank AvrasiyaBank BTBBank of BakuBank RespublikaBank VTB AzərbaycanBanklarExpressbankfaiz gəliriGünay BankKapital BankMelli İran Bankı Bakı filialıMuğanBankNaxçıvanbankPakistan Milli Bankının Bakı FilialıPAŞA BankPremium BankRabitəbankTuranBankUnibankxalis faiz gəliriXalq BankYapı Kredi Bank AzərbaycanYelo BankZiraat Bank Azərbaycan Son xəbərlər Bank xəbərləri Azərbaycanda problemli kreditlər son 17 ilin minimum səviyyəsinə düşüb 02/04/2025 Yerli biznes xəbərləri “Qurd Qapısı” restoranının sahibi barəsində inzibati protokol tərtib edildi 02/04/2025 Ölkə daxili Almaniya Prezidenti: Qarabağın Azərbaycan ərazisi olduğunu bilirik, tanıyırıq 02/04/2025 Energetika Prezident: Bərpaolunan enerji sahəsində Azərbaycanın çox böyük planları var 02/04/2025 Digər xəbərlər Bank xəbərləri Azərbaycanda problemli kreditlər son 17 ilin minimum səviyyəsinə düşüb 02/04/2025 Yerli biznes xəbərləri “Qurd Qapısı” restoranının sahibi barəsində inzibati protokol tərtib edildi 02/04/2025 Ölkə daxili Almaniya Prezidenti: Qarabağın Azərbaycan ərazisi olduğunu bilirik, tanıyırıq 02/04/2025 Energetika Prezident: Bərpaolunan enerji sahəsində Azərbaycanın çox böyük planları var 02/04/2025