Ali Rada Ukraynada hərbi vəziyyət tətbiq edib Xarici xəbərlər 24/02/2022 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram Ali Rada Ukraynada hərbi vəziyyət tətbiq edib. Banker.az bu barədə “TASS”a istinadən xəbər verir. TaglarAli RadaRusiya-Ukrayna münaqişəsiUkrayna Son xəbərlər Sığorta xəbərləri İcbari avto-sığorta üzrə zərərlilik əmsalı “riskli” zonaya daxil olub 02/04/2025 Ölkə daxili Almaniya Prezidentinin rəsmi qarşılanma mərasimi olub 02/04/2025 Bank xəbərləri Mərkəzi Bank valyuta hərracları ilə bağlı açıqlamları “aktual hesab” etmir 02/04/2025 Süni İntellekt (Aİ) DeepSeek dünyada ən sürətlə böyüyən süni intellekt aləti oldu 02/04/2025 Digər xəbərlər Sığorta xəbərləri İcbari avto-sığorta üzrə zərərlilik əmsalı “riskli” zonaya daxil olub 02/04/2025 Ölkə daxili Almaniya Prezidentinin rəsmi qarşılanma mərasimi olub 02/04/2025 Bank xəbərləri Mərkəzi Bank valyuta hərracları ilə bağlı açıqlamları “aktual hesab” etmir 02/04/2025 Süni İntellekt (Aİ) DeepSeek dünyada ən sürətlə böyüyən süni intellekt aləti oldu 02/04/2025