Şamaxı türk dünyasının turizm paytaxtı seçilib Turizm 24/05/2022 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram Şamaxı şəhəri 2022-ci il üçün “Türk Dünyasının Turizm Paytaxtı” seçilib. Banker.az xəbər verir ki, bu qərar Türk Dövlətləri Təşkilatının turizm nazirlərinin 7-ci iclası və turizm üzrə işçi qrupunun 17-ci iclasında qəbul edilib. MənbəApa TaglarpaytaxtŞamaxıturizm Son xəbərlər Bank xəbərləri Rabitəbank Ramazan bayramı ərəfəsində şəhid ailələrini ziyarət edib 30/03/2025 Ölkə daxili “AzerGold” Daşkəsən sakinlərinə Ramazan sovqatları təqdim edib 30/03/2025 Xarici xəbərlər Tramp: Qrenlandiya 100% Amerikanın olacaq 30/03/2025 Xarici xəbərlər Fransanın dövlət borcu 3 305,3 milyard avroya çatıb 30/03/2025 Digər xəbərlər Bank xəbərləri Rabitəbank Ramazan bayramı ərəfəsində şəhid ailələrini ziyarət edib 30/03/2025 Ölkə daxili “AzerGold” Daşkəsən sakinlərinə Ramazan sovqatları təqdim edib 30/03/2025 Xarici xəbərlər Tramp: Qrenlandiya 100% Amerikanın olacaq 30/03/2025 Xarici xəbərlər Fransanın dövlət borcu 3 305,3 milyard avroya çatıb 30/03/2025