Ali Rada Ukraynada hərbi vəziyyət tətbiq edib Xarici xəbərlər 24/02/2022 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram Ali Rada Ukraynada hərbi vəziyyət tətbiq edib. Banker.az bu barədə “TASS”a istinadən xəbər verir. TaglarAli RadaRusiya-Ukrayna münaqişəsiUkrayna Son xəbərlər Avto xəbərlər “Chery” öz brendini ləğv edir 31/03/2025 Xarici xəbərlər Zelenski və ailəsinin gəlirləri bəlli oldu 31/03/2025 Bank xəbərləri Rabitəbank Ramazan bayramı ərəfəsində şəhid ailələrini ziyarət edib 30/03/2025 Ölkə daxili “AzerGold” Daşkəsən sakinlərinə Ramazan sovqatları təqdim edib 30/03/2025 Digər xəbərlər Avto xəbərlər “Chery” öz brendini ləğv edir 31/03/2025 Xarici xəbərlər Zelenski və ailəsinin gəlirləri bəlli oldu 31/03/2025 Bank xəbərləri Rabitəbank Ramazan bayramı ərəfəsində şəhid ailələrini ziyarət edib 30/03/2025 Ölkə daxili “AzerGold” Daşkəsən sakinlərinə Ramazan sovqatları təqdim edib 30/03/2025