Azərbaycanda bir neçə melioservis idarəsi ləğv olunduğunu elan edib.
Banker.az xəbər verir ki, Kürdəmir Melioservis İdarəsi ləğv olunduğunu açıqlayıb. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini AZ3300, Kürdəmir şəhəri, Vaqif küçəsi 70 ünvanına bildirə bilərlər.
Eyni zamanda, Sabirabad Melioservis İdarəsi də ləğv olunduğunu elan edib. Kreditorlar tələblərini iki ay müddətində AZ5426, Sabirabad şəhəri, Qaratəpə kəndi ünvanına təqdim edə bilərlər.
Bundan başqa, Sumqayıt Melioservis İdarəsi ləğv prosesinə başladığını bildirib. Kreditorlar iki ay ərzində 0112 Bakı şəhəri, Abşeron rayonu, Ceyranbatan qəsəbəsi, Xətai küçəsi 1, mənzil 10 ünvanına müraciət edə bilərlər.
Həmçinin, Lənkəran Melioservis İdarəsi ləğv olunduğunu elan edib. Kreditorlar iki ay müddətində 4200 Lənkəran şəhəri, Lənkəran rayonu, Şəhidlər Xiyabanı döngə 4, mənzil 2A ünvanına tələblərini bildirə bilərlər.
Qeyd edək ki, elanlara əsasən, bütün kreditorlar göstərilən ünvanlara iki ay ərzində rəsmi qaydada müraciət etməlidirlər.