Azərbaycanda cərimələr svetoforlarla bağlı xərclərin ödənilməsinə də yönəldiləcək Nəqliyyat 24/01/2025 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram Cərimələrdən daxil olan vəsaitin yol hərəkətinin nizama salınmasında istifadə olunan svetoforlarla bağlı xərclərin ödənilməsinə də yönəldiləcək. Baş nazir Əli Əsədov bununla bağlı qərar imzalayıb. MənbəAPA TaglarcəriməƏli Əsədovsvetofor Son xəbərlər Təhsil Həmin müəllimlərin əmək müqaviləsinə xitam verilməyəcək 01/04/2025 Ölkə daxili Almaniya Prezidenti Azərbaycana rəsmi səfərə gəldi 01/04/2025 Xarici xəbərlər ABŞ İrana yeni sanksiyalar tətbiq etdi 01/04/2025 Ölkə daxili Bu rayonun bir hissəsində qaz kəsiləcək 01/04/2025 Digər xəbərlər Təhsil Həmin müəllimlərin əmək müqaviləsinə xitam verilməyəcək 01/04/2025 Ölkə daxili Almaniya Prezidenti Azərbaycana rəsmi səfərə gəldi 01/04/2025 Xarici xəbərlər ABŞ İrana yeni sanksiyalar tətbiq etdi 01/04/2025 Ölkə daxili Bu rayonun bir hissəsində qaz kəsiləcək 01/04/2025