36 C
Baku
Wednesday, August 17, 2022

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin apreldə vətəndaşların qəbulu CƏDVƏLİ

S/n Qəbulun keçirildiyi

şəhər, rayon

Əhatə olunan

şəhər və rayonlar

Qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanı və idarəetmə qurumu Qəbulun keçirildiyi

gün

Şamaxı Şamaxı, Qobustan Ali Məhkəmənin sədri

Ramiz Rzayev

01
Lənkəran

 

Lənkəran, Astara, Lerik Kənd təsərrüfatı naziri

İnam Kərimov

01
Qəbələ Qəbələ, Oğuz Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin sədri Qoşqar Təhməzli 01
Ağdam

(Quzanlı qəsəbəsi)

Ağdam, Ağcabədi, Laçın Ədliyyə naziri

Fikrət Məmmədov

08
Naftalan Naftalan, Goranboy, Xocalı Gənclər və idman naziri

Fərid Qayıbov

08
Sabirabad Sabirabad, Saatlı, İmişli Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev 08
  1.      
Biləsuvar Biləsuvar, Cəlilabad, Cəbrayıl Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri Rövşən Rzayev 08
Salyan Salyan, Neftçala Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

Zaur Mikayılov

08
Gəncə Gəncə, Samux, Kəlbəcər “Azərişıq” ASC-nin sədri

Vüqar Əhmədov

08
10. Ağdam

(Quzanlı qəsəbəsi)

Ağdam, Ağcabədi, Laçın Baş prokuror

Kamran Əliyev

11
11. Gəncə Gəncə, Samux, Kəlbəcər “Azərsu” ASC-nin sədrinin səlahiyyətlərini icra edən

Köçərli Həsənov

12
12. Bərdə Bərdə, Tərtər “Azəristiliktəchizat” ASC-nin sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

İlham Mirzəliyev

12
13. Lənkəran Lənkəran, Astara, Lerik Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

Arzu Rəhimov

14
14. Kürdəmir Kürdəmir, Ucar, Zərdab Ekologiya və təbii sərvətlər naziri Muxtar Babayev 15
15. Cəlilabad Cəlilabad, Biləsuvar, Cəbrayıl Energetika naziri

Pərviz Şahbazov

15
16. Yevlax Yevlax, Mingəçevir İqtisadiyyat naziri

Mikayıl Cabbarov

15
17. Xaçmaz Xaçmaz, Şabran Mədəniyyət naziri

Anar Kərimov

15
18. İsmayıllı İsmayıllı, Ağsu

 

Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri

Anar Quliyev

15
19. Füzuli

(Horadiz şəhəri)

Füzuli, Beyləqan, Xocavənd Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin sədri

Saleh Məmmədov

15
20. Füzuli

(Horadiz şəhəri)

Füzuli, Beyləqan, Xocavənd Baş prokuror

Kamran Əliyev

21
21. Quba Quba, Qusar Fövqəladə hallar naziri

Kəmaləddin Heydərov

22
22. Şəmkir Şəmkir, Gədəbəy, Ağstafa, Qazax, Tovuz Təhsil naziri

Emin Əmrullayev

22
23. Quba Quba, Qusar İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyinin sədri

Zaur Əliyev

25
24. Masallı Masallı, Yardımlı “Azəriqaz” İstehsalat Birliyinin baş direktoru

Ruslan Əliyev

25
25. Hacıqabul Hacıqabul, Şirvan, Salyan, Neftçala, Biləsuvar, Cəbrayıl Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Mübariz Qurbanlı

28
26. Göyçay Göyçay, Ağdaş, Ağsu, Şamaxı, İsmayıllı, Yevlax, Mingəçevir, Ucar, Kürdəmir Daxili işlər naziri

Vilayət Eyvazov

29
27. Ağstafa Ağstafa, Qazax, Tovuz Baş prokuror

Kamran Əliyev

29
28. Zərdab Zərdab, Ucar, Kürdəmir Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Bahar Muradova

29
29. Xaçmaz Xaçmaz, Şabran Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

Səfər Mehdiyev

29

 

Vətəndaşların qəbulu müəyyən edilmiş günlərdə saat 10:00-da başlayır.

Son xəbərlər
Oxşar xəbərlər