Milli Depozit Mərkəzindəki ilk rüb üzrə əməliyyatların həcmi açıqlanıb Kapital bazarı 08/04/2024 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram 2024-cü ilin I rübündə Milli Depozit Mərkəzi tərəfindən həyata keçirilən qiymətli kağızlar üzrə ödənişlərin ümumi məbləği 1 mlrd. 379.48 mln. manat, 25.98 mln. ABŞ dolları təşkil edib. Bu barədə Banker.az-a MDM-dən bildirilir.⚡️📲Təcili xəbərlər üçün bizi WhatsApp kanalından izlə Bunun da yalnız 18 milyon manatı korporativ istiqrazlar təşkil edib. TaglarMilli Depozit Mərkəzi Son xəbərlər Menecement (təyinatlar) “Yapı Kredi Bank Azərbaycan”da yeni təyinat 01/04/2025 Ölkə daxili Dövlət rüsumu ilə bağlı qərar təsdiqləndi 01/04/2025 Ölkə daxili E-rüsum informasiya sistemi haqqında Əsasnamə təsdiqlənib 01/04/2025 Menecement (təyinatlar) Tikinti şirkətinin rəhbərliyinə təyinat olub 01/04/2025 Digər xəbərlər Menecement (təyinatlar) “Yapı Kredi Bank Azərbaycan”da yeni təyinat 01/04/2025 Ölkə daxili Dövlət rüsumu ilə bağlı qərar təsdiqləndi 01/04/2025 Ölkə daxili E-rüsum informasiya sistemi haqqında Əsasnamə təsdiqlənib 01/04/2025 Menecement (təyinatlar) Tikinti şirkətinin rəhbərliyinə təyinat olub 01/04/2025