5.9 C
Baku
Tuesday, March 5, 2024

Nazirlərin aprel ayı üçün vətəndaş qəbulu cədvəli açıqlanıb – Siyahı

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərləri tərəfindən 2023-cü ilin aprel ayında şəhər və rayonlarda keçiriləcək vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

Vətəndaşların qəbulu müəyyən edilmiş günlərdə saat 10:00-da başlayır.

S/n Qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanı və idarəetmə qurumunun rəhbəri Qəbulun keçirildiyi şəhər, rayon Əhatə olunan şəhər və rayonlar Qəbulun keçirildiyi gün
Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri

Rəşad Nəbiyev

Naftalan Naftalan, Gəncə, Mingəçevir, Yevlax, Göygöl, Samux, Goranboy, Xocalı 04
Baş prokuror

Kamran Əliyev

Ağcabədi Ağcabədi, Ağdam, Beyləqan, Füzuli, Xocavənd, Laçın 07
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Rövşən Rzayev

Şamaxı Şamaxı, Ağsu, Qobustan 07
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin sədri

Saleh Məmmədov

Göygöl Göygöl, Daşkəsən 07
“Azəriqaz” İstehsalat Birliyinin baş direktoru

Ruslan Əliyev

Lənkəran Lənkəran, Astara, Lerik 10
Ədliyyə naziri

Fikrət Məmmədov

Sabirabad Sabirabad, Saatlı, İmişli 11
Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri

Anar Quliyev

Masallı Masallı, Yardımlı 11
Kənd təsərrüfatı naziri

İnam Kərimov

Hacıqabul Hacıqabul, Şirvan 13
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

Arzu Rəhimov

Lənkəran Lənkəran, Astara, Lerik, Masallı, Cəlilabad, Yardımlı 13
10. “Azərişıq” ASC-nin sədri

Vüqar Əhmədov

Balakən Balakən, Zaqatala 13
11. Energetika naziri

Pərviz Şahbazov

Şamaxı Şamaxı, Ağsu, İsmayıllı, Qobustan 14
12. Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

Sahil Babayev

Kürdəmir Kürdəmir, Hacıqabul 14
13. Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Bahar Muradova

Mingəçevir Mingəçevir, Yevlax 14
14. “Azərsu” ASC-nin sədrinin səlahiyyətlərini icra edən

Köçərli Həsənov

Naftalan Naftalan, Goranboy, Xocalı 14
15. Daxili işlər naziri

Vilayət Eyvazov

Sabirabad Sabirabad, Saatlı, İmişli, Beyləqan, Füzuli, Xocavənd 19
16 Gənclər və idman naziri

Fərid Qayıbov

Quba Quba, Qusar 19
17. Ali Məhkəmənin sədrinin müavini

Çingiz Əsgərov

Oğuz Oğuz, Şəki 20
18. Fövqəladə hallar naziri

Kəmaləddin Heydərov

Sumqayıt Sumqayıt, Qubadlı 20
19. Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

Şahin Bağırov

Göyçay Göyçay, Ağdaş 20
20. Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Mübariz Qurbanlı

Şəki Şəki, Oğuz, Qəbələ 25
21. “Azəristiliktəchizat” ASC-nin sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

İlham Mirzəliyev

İsmayıllı İsmayıllı, Qəbələ 25
22. Ekologiya və təbii sərvətlər naziri

Muxtar Babayev

Oğuz Oğuz, Qəbələ 28
23. Elm və təhsil naziri

Emin Əmrullayev

Qusar Qusar, Quba, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən 28
24. İqtisadiyyat naziri

Mikayıl Cabbarov

Sumqayıt Sumqayıt, Abşeron 28
25. Mədəniyyət naziri vəzifəsini müvəqqəti icra edən

Adil Kərimli

Qobustan Qobustan, Şamaxı, Ağsu 28
26. İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyinin sədri

Zaur Əliyev

Beyləqan Beyləqan, Füzuli, Xocavənd 28
27. Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin sədri

Qoşqar Təhməzli

Göygöl Göygöl, Naftalan, Daşkəsən,

Goranboy, Xocalı

28
28. Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

Zaur Mikayılov

Tovuz Tovuz, Ağstafa, Qazax 28
MənbəReport
Son xəbərlər
Digər xəbərlər