17 C
Baku
Saturday, November 26, 2022

Nazirlərin dekabr ayı üçün vətəndaş qəbulu cədvəli açıqlanıb – Siyahı

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərləri tərəfindən 2022-ci ilin dekabr ayında şəhər və rayonlarda keçiriləcək vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

Banker.az xəbər verir ki, vətəndaşların qəbulu müəyyən edilmiş günlərdə saat 10:00-da başlayır.

Qəbul cədvəlini təqdim edirik:

S/n Qəbulun keçirildiyi

şəhər, rayon

Əhatə olunan

şəhər və rayonlar

Qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanı və idarəetmə qurumu Qəbulun keçirildiyi

gün

1. Masallı Masallı, Yardımlı kənd təsərrüfatı naziri

İnam Kərimov

01
2. Abşeron Abşeron, Zəngilan Baş prokuror

Kamran Əliyev

02
3. Mingəçevir Mingəçevir, Yevlax “Azəriqaz” İstehsalat Birliyinin baş direktoru

Ruslan Əliyev

05
4. Şirvan Şirvan, Hacıqabul, Salyan, Neftçala rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev 06
5. Biləsuvar Biləsuvar, Cəlilabad, Cəbrayıl Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Bahar Muradova

06
6. İmişli İmişli, Saatlı, Sabirabad ekologiya və təbii sərvətlər naziri Muxtar Babayev 07
7. Şirvan Şirvan, Hacıqabul, Salyan, Neftçala Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin sədri Qoşqar Təhməzli 08
8. Qəbələ Qəbələ, Oğuz gənclər və idman naziri

Fərid Qayıbov

09
9. Ucar Ucar, Kürdəmir, Zərdab Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

Zaur Mikayılov

09
10. Qobustan Qobustan, Şamaxı, Ağsu ədliyyə naziri

Fikrət Məmmədov

14
11. Gəncə Gəncə, Naftalan, Goranboy, Samux, Göygöl, Daşkəsən, Xocalı, Kəlbəcər Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Mübariz Qurbanlı

14
12. Kürdəmir Kürdəmir, Ucar, Zərdab Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri

Anar Quliyev

14
13. Qəbələ Qəbələ, İsmayıllı, Oğuz Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri Rövşən Rzayev 14
14. Ağstafa Ağstafa, Qazax, Tovuz, Gədəbəy Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

Arzu Rəhimov

15
15. Qusar Qusar, Quba, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən Ali Məhkəmənin sədri

Ramiz Rzayev

16
16. Qəbələ Qəbələ, İsmayıllı əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

Sahil Babayev

16
17. Sabirabad Sabirabad, Saatlı, İmişli iqtisadiyyat naziri

Mikayıl Cabbarov

16
18. Sumqayıt Sumqayıt, Abşeron, Xızı, Qubadlı, Zəngilan, Şuşa mədəniyyət naziri

Anar Kərimov

16
19. Ağsu Ağsu, İsmayıllı “Azərsu” ASC-nin sədrinin səlahiyyətlərini icra edən

Köçərli Həsənov

16
20. Xaçmaz Xaçmaz, Quba, Qusar, Şabran, Siyəzən, Xızı daxili işlər naziri

Vilayət Eyvazov

17
21. Hacıqabul Hacıqabul, Şirvan fövqəladə hallar naziri

Kəmaləddin Heydərov

17
22. Şamaxı Şamaxı, Qobustan “Azərişıq” ASC-nin sədri

Vüqar Əhmədov

22
23. Saatlı Saatlı, Sabirabad, İmişli, Beyləqan elm və təhsil naziri

Emin Əmrullayev

23
24. Zaqatala Zaqatala, Balakən, Qax energetika naziri

Pərviz Şahbazov

23
25. İsmayıllı İsmayıllı, Ağsu Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

Şahin Bağırov

23
26. Abşeron Abşeron, Zəngilan Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin sədri

Saleh Məmmədov

23
27. Şamaxı Şamaxı, Ağsu, Qobustan İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyinin sədri

Zaur Əliyev

23
28. Sumqayıt Sumqayıt, Abşeron, Zəngilan “Azəristiliktəchizat” ASC-nin sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

İlham Mirzəliyev

23
Son xəbərlər
Digər xəbərlər
X