27 C
Baku
Thursday, July 18, 2024

Nazirlərin noyabr ayı üzrə vətəndaş qəbulu cədvəli

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərləri tərəfindən 2023-cü ilin noyabr ayında şəhər və rayonlarda keçiriləcək vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb:

S/n Qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanı və idarəetmə qurumunun rəhbəri Qəbulun keçirildiyi

şəhər, rayon

Əhatə olunan

şəhər və rayonlar

Qəbulun keçirildiyi

gün

Baş prokuror

Kamran Əliyev

Abşeron Abşeron, Zəngilan 02
Ədliyyə naziri

Fikrət Məmmədov

Cəlilabad Cəlilabad, Biləsuvar, Cəbrayıl 03
Mədəniyyət naziri

Adil Kərimli

Tərtər Tərtər, Ağcabədi, Ağdam, Bərdə, Füzuli, Xocalı, Xocavənd, Şuşa 03
“Azəriqaz” İstehsalat Birliyinin baş direktoru

Ruslan Əliyev

Naftalan Naftalan, Goranboy, Xocalı 04
Gənclər və idman naziri

Fərid Qayıbov

Zaqatala Zaqatala, Balakən 07
Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev Salyan Salyan, Şirvan, Hacıqabul, Neftçala, Biləsuvar 14
Daxili işlər naziri

Vilayət Eyvazov

Gəncə Gəncə, Naftalan, Goranboy, Samux, Göygöl, Kəlbəcər, Xocalı 15
Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri

Anar Quliyev

Beyləqan Beyləqan, Füzuli, Xocavənd 17
Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri Şahin Bağırov Şirvan Şirvan, Hacıqabul 22
10. Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri Rövşən Rzayev Ağdam (Quzanlı qəsəbəsi) Ağdam, Bərdə 22
11. Azərbaycan Respublikasının Məhkəmə-Hüquq Şurasının sədri

İnam Kərimov

Şəki Şəki, Qax 23
12. Ekologiya və təbii sərvətlər naziri Muxtar Babayev Şəmkir Şəmkir, Gədəbəy 23
13. Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Mübariz Qurbanlı

Sabirabad Sabirabad, Saatlı, İmişli, Beyləqan, Xocavənd 23
14. Azərbaycan Dövlət Su Ehtiyatları Agentliyinin sədri

Zaur Mikayılov

Ağdam

(Quzanlı qəsəbəsi)

Ağdam, Ağcabədi, Laçın 23
15. İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyinin sədri

Zaur Əliyev

Quba Quba, Qusar 23
13. Elm və təhsil naziri

Emin Əmrullayev

Naxçıvan Naxçıvan, Babək, Culfa, Kəngərli, Ordubad, Sədərək, Şahbuz, Şərur 24
17. Energetika naziri

Pərviz Şahbazov

Sabirabad Sabirabad, Şirvan, Hacıqabul, Saatlı, İmişli 24
18. Fövqəladə hallar naziri

Kəmaləddin Heydərov

Quba Quba, Qusar 24
19. İqtisadiyyat naziri

Mikayıl Cabbarov

Yevlax Yevlax, Mingəçevir 24
20. Kənd təsərrüfatı naziri

Məcnun Məmmədov

Ağsu Ağsu, İsmayıllı 24
21. Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Bahar Muradova

Şirvan Şirvan, Hacıqabul 24
22 Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

Mürsəl İbrahimov

Bərdə Bərdə, Naftalan, Ağcabədi, Ağdam, Tərtər, Füzuli, Laçın, Xocalı 24
23. Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin sədri

Saleh Məmmədov

Sumqayıt Sumqayıt, Qubadlı 24
24. Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin sədri Qoşqar Təhməzli Qax Qax, Şəki, Oğuz, Qəbələ, Zaqatala, Balakən 24
25. “Azərişıq” ASC-nin sədri

Vüqar Əhmədov

Şabran Şabran, Siyəzən 24
26. “Azəristiliktəchizat” ASC-nin sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

İlham Mirzəliyev

Tovuz Tovuz, Ağstafa, Qazax 24
27. Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

Sahil Babayev

İmişli İmişli, Beyləqan 30

 

Vətəndaşların qəbulu müəyyən edilmiş günlərdə saat 10:00-da başlayır.

Son xəbərlər
Digər xəbərlər