Pezeşkian Azərbaycana səfər edəcək Ölkə daxili 01/04/2025 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram İran Prezidenti Məsud Pezeşkian Azərbaycana səfər edəcək. Səfərin aprel ayında baş tutması nəzərdə tutulub. MənbəREPORT TaglarAzərbaycan-İranMəsud Pezeşkian Son xəbərlər Kənd təsərrüfatı Azərbaycanda kənd təsərrüfatının siyahıyaalınması aparılacaq 02/04/2025 Ölkə daxili 70 kq qızılla saxlanılan polkovnik-leytenantla bağlı QƏRAR 02/04/2025 Menecement (təyinatlar) Azərbaycan Mərkəzi Bankında yeni TƏYİNAT 02/04/2025 Yerli biznes xəbərləri Bakıda nizamnamə kapitalı 100 min manat olan şirkət yaradılıb 02/04/2025 Digər xəbərlər Kənd təsərrüfatı Azərbaycanda kənd təsərrüfatının siyahıyaalınması aparılacaq 02/04/2025 Ölkə daxili 70 kq qızılla saxlanılan polkovnik-leytenantla bağlı QƏRAR 02/04/2025 Menecement (təyinatlar) Azərbaycan Mərkəzi Bankında yeni TƏYİNAT 02/04/2025 Yerli biznes xəbərləri Bakıda nizamnamə kapitalı 100 min manat olan şirkət yaradılıb 02/04/2025