Prezident İtaliya–Azərbaycan Universiteti layihəsinin həyata keçirilməsi haqda Sərəncam imzalayıb Təhsil 21/10/2022 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram Prezident İlham Əliyev İtaliya–Azərbaycan Universiteti layihəsinin həyata keçirilməsi haqqında Sərəncam imzalayıb. Taglarİlham Əliyevİtaliya-Azərbaycan universitetisərəncam Son xəbərlər Təhsil Həmin müəllimlərin əmək müqaviləsinə xitam verilməyəcək 01/04/2025 Ölkə daxili Almaniya Prezidenti Azərbaycana rəsmi səfərə gəldi 01/04/2025 Xarici xəbərlər ABŞ İrana yeni sanksiyalar tətbiq etdi 01/04/2025 Ölkə daxili Bu rayonun bir hissəsində qaz kəsiləcək 01/04/2025 Digər xəbərlər Təhsil Həmin müəllimlərin əmək müqaviləsinə xitam verilməyəcək 01/04/2025 Ölkə daxili Almaniya Prezidenti Azərbaycana rəsmi səfərə gəldi 01/04/2025 Xarici xəbərlər ABŞ İrana yeni sanksiyalar tətbiq etdi 01/04/2025 Ölkə daxili Bu rayonun bir hissəsində qaz kəsiləcək 01/04/2025