Şəhər və rayonların icra başçıları: Doğulduğu yer, tarix və vəzifəsinin icrasına başladığı il (SİYAHI)

Banker.az Azərbaycan Respublikasının şəhər və rayonlarının icra hakimiyyəti başçılarıının siyahısını təqdim edir:

DƏRC EDİLİB: 27 avqust 2019
YENİLƏNİB:
21 fevral 2020.

İcra Hakimiyyətlərinin adıİcra başçısının  adıTəyinat aldığı tarixDoğulduğu ilDoğulduğu yer
Bakı şəhəriƏzizov Eldar Əziz oğlu15.11.20181957Bakı ş
Binəqədi RayonuAllahverdiyev Elxan Şamil oğlu06.06.20181960Bakı ş
Nərimanov rayonuFərzəliyev Abdin Ələsqər oğlu01.12.20051967Şərur
Xəzər rayonuSalahov Elşən Rövşən oğlu1977Bakı ş
Xətai rayonuRafiq Çəpərxan oğlu Quliyev31.10.20191974Ərəfsə, Ermənistan R.
Nizami rayonuQasımov Arif Adil oğlu22.09.20151965Şərur
Pirallahı rayonu İmanov Vasif Həsən oğlu07.03.20131961Zəngəzur
Sabunçu rayonuVəliyev Adil Ənvər oğlu14.04.20121960Qubadlı
Səbail rayonuZeynalov Vuqar Teyyub oğlu30.12.20181976Bakı ş
Suraxanı rayonuƏzizov Əziz İmran oğlu12.11.20191963Cəbrayıl
Yasamal rayonuElşad Eldar oğlu Həsənov12.11.20191976Bakı ş.
Abşeron rayonu (Xırdalan şəhəri)*Gülməmmədova İradə Akif qızı04.01.19631962Şuşa
Ağcabədi rayonuRafil İsrafil oğlu Hüseynov20.11.20191953Bərdə
Ağdam rayonuHəsənov Vaqif Bəhram28.08.20181959Ağdam
Ağdaş rayonuİbrahimov Tofiq Hüseyn oğlu14.04.20121954Qəbələ
Ağstafa rayonuVakantdır
Ağsu rayonuSeyidəliyev Ənvər Qasım oğlu18.12.20071950Ağsu
Astara rayonuAğayev Qəzənfər Arif oğlu14.04. 20121961Naxçıvan ş.
Babək rayonu*Hüseynov Rasim Vaqif oğlu14.03.2016
Balakən rayonuHacıyev Siyam
Beyləqan rayonuAğayev Asif Əzizağa oğlu30.10.20181961Sabirabad
Bərdə rayonuİsayev Vidadi İsa oğlu21.12.20171959Ermənistan Respublikası, Əzizbəyov R-nu
Biləsuvar rayonuQuliyev Mahir Hacı oğlu26.04.20111958Kəlbəcər
Cəbrayıl rayonuHəsənov Kamal İltifat oğlu16.04.20161957Cəbrrayıl
Cəlilabad rayonuZeynalov Namiq Rəsul oğlu06.02.208
Culfa rayonu*
Daşkəsən rayonuAbıyev Əhəd Mikayıl oğlu23.02.20111958Masallı
Füzuli rayonuAlıyev Alı Nuşrəvan oğlu25.02.20111955Füzuli
Gədəbəy rayonuMustafayev İbrahim Ənvər oğlu28.08.2018
Goranboy rayonuQuliyev Məhərrəm Böyükağa oğlu05.04.20191968Lənkaran
Göyçay rayonuSəlimzadə Mehdi İldırım oğlu10.06.20161955
Göygöl rayonuSeyidov Arif Akif oğlu23.02.20061957Göygöl
Hacıqabul rayonuRüstəm Gülabba oğlu Xəlilov04.12.20191958Sabirabad
Xaçmaz rayonuElnur Şahbaz oğlu Rzayev04.04.20141980 Aşağı Şorca, Ermənistan
Xızı rayonuAslanov Xəzər Qəşəm oğlu10.04.20121970Bakı ş
Xocalı rayonuUsubov Şahmar Şahhüseyn oğlu06.08.20131953Xocalı
Xocavənd rayonuHüseynov Eyvaz Mövsüm oğlu02.07.19921959Xocavənd
İmişli rayonuHacıyev Vilyam Fəhralı oğlu14.04.20121957Göygöl
İsmayıllı rayonuSadıqov Mirdaməd Mirsadıq oğlu14.02.20131950Lahıc q.
Kəlbəcər rayonuMəmmədov Aqil Sadıq oğlu04.03.20131960Kəlbəcər
Kəngərli rayonuCəfərov Ramiz Əli oğlu19.03.20041959Şərur
Kürdəmir rayonuCəfərov Ceyhun Fərrux16.04.20141965Yevlax
Qax rayonuŞəkiliyev Musa Şaban oğlu 12.04.20101959Qax
Qazax rayonuBabaşov Rəcəb Abas oğlu 19.05.2016
Qəbələ rayonuAbdullayev Səbuhi Məhəmməd oğlu04.03.20101972
Qobustan rayonuMəmmədov Adil Məcnun oğlu26.04.20111952Oğuz
Quba rayonuƏliyev Ziyəddin İsmayıl20.02.20171963Ermənistanın Krasnoselsk rayonu
Qubadlı rayonuİsaqov Malik Xizir oğlu08.09.20011953Qubadlı
Qusar rayonuAlxasov Şair Balaşərif oğlu18.12.20071958Qusar
Laçın rayonuNəzərli Aqil Ağaxan oğlu16.06.20161976Laçın
Lerik rayonuBağırov Rövşən Elmidar oğlu02.04.20071966Bakı ş
Lənkəran rayonuQaraşov Taleh Azay oğlu14.04.20121959Kürdəmir
Masallı rayonuŞahin Kərim oğlu Məmmədov20.11.20191959Bərdə
NaftalanNovruzov Vüqar Vahid oğlu04.12.20191980Bakı ş.
Neftçala rayonuvakant
Oğuz rayonuQurbanov Eyvaz Daşdəmir oğlu20.04.20111963Oğuz
Ordubad rayonu*Məmmədov Elşad Novruz oğlu22.04.2013
Saatlı rayonuİsmayılov Nazim Mehdi oğlu17.05.20191952Göyçay
Sabirabad rayonuCabbarov Siraqəddin Nəcəf oğlu17.05.20191959İmişli
Salyan rayonuHətəmov Sevindik Hacıağa oğlu04.03.20161963Laçın
Samux rayonuQocayev Alı İbrahim oğlu18.04.20121947Qazax
Sədərək rayonu* (Heydərabad qəsəbəsi)**İbrahimovHəbib Hüseyn oğlu04.03.2013
Siyəzən rayonuNovruzov Novruz Nəcəf oğlu05.04.20191954Lerik
Şabran rayonuHüseynov Asif Həbib oğlu05.04.20191981Sabirabad
Şahbuz rayonu*Babayev Rafael Qəzənfər oğlu08.11.2016
Şamaxı rayonuMəmmədov Tahir Nadir oğlu30.10.20181977Ağdam
Şəki rayonuUsubov Elxan Zabir oğlu23.05.20111960Mingəçevir ş
Şəmkir rayonuMəmmədov Alimpaşa Adil oğlu08.10.2014
Şərur rayonu*Cəfərov Kamal Camal oğlu01.07.2014
Şirvan şəhəriİlqar Namaz oğlu Abbasov12.11.20191958
Şuşa rayonuSəfərov Bayram Əsəd oğlu17.04.20161951Şuşa
Tərtər rayonuMəmmədov Müstəqim Səyyad oğlu07.05.20141969Yevlax
Tovuz rayonuMəmmədov Məmməd Cahangir oğlu07.05.2018Tovuz
Ucar rayonuMəmmədov Mənsur Həmzə oğlu27.01.20151965Ucar
Yardımlı rayonuƏsgərov Ayaz Nəriman oğlu19.05.20161964Tovuz
Yevlax rayonuAnar Aqil oğlu Tağıyev 31.10.20191981Bakı ş.
Zaqatala rayonuƏhmədzadə Mübariz Cuma oğlu01.09.20091947Qax
Zəngilan rayonuHəsənov Ramiz Şamil oğlu26.04.20111960Cəbrrayıl
Zərdab rayonuMərdan Talıb oğlu Camalov12.11.20191956Şirvan ş.


Kredit müraciəti

Sizin müraciətiniz banka göndərildi.

24 saat işləyən filiallar24 saat işləyən exchangelərŞənbə günü işləyən bank filialları