Stoltenberq: “Finlandiya yaxın günlərdə NATO-ya üzv olacaq” Xarici xəbərlər 31/03/2023 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram “Finlandiya yaxın günlərdə NATO-ya üzv olacaq”. Bu barədə NATO-nun Baş katibi Yens Stoltenberq bildirib. MənbəQafqazinfo TaglarFinlandiyaNATOYens Stoltenberq Son xəbərlər Yerli biznes xəbərləri Bakıda nizamnamə kapitalı 100 min manat olan şirkət yaradılıb 02/04/2025 Menecement (təyinatlar) “AccessBank”da yeni təyinat 02/04/2025 Telekommunikasiya Azərkosmos-un peyk telekommunikasiya xidmətləri ixracından gəliri azalıb 02/04/2025 Yerli biznes xəbərləri Hacıqabulda nar şirəsinin istehsalı zavodu tikiləcək 02/04/2025 Digər xəbərlər Yerli biznes xəbərləri Bakıda nizamnamə kapitalı 100 min manat olan şirkət yaradılıb 02/04/2025 Menecement (təyinatlar) “AccessBank”da yeni təyinat 02/04/2025 Telekommunikasiya Azərkosmos-un peyk telekommunikasiya xidmətləri ixracından gəliri azalıb 02/04/2025 Yerli biznes xəbərləri Hacıqabulda nar şirəsinin istehsalı zavodu tikiləcək 02/04/2025