Milli Depozit Mərkəzindəki ilk rüb üzrə əməliyyatların həcmi açıqlanıb Kapital bazarı 08/04/2024 Paylaş FacebookTwitterWhatsAppTelegram 2024-cü ilin I rübündə Milli Depozit Mərkəzi tərəfindən həyata keçirilən qiymətli kağızlar üzrə ödənişlərin ümumi məbləği 1 mlrd. 379.48 mln. manat, 25.98 mln. ABŞ dolları təşkil edib. Bu barədə Banker.az-a MDM-dən bildirilir.⚡️📲Təcili xəbərlər üçün bizi WhatsApp kanalından izlə Bunun da yalnız 18 milyon manatı korporativ istiqrazlar təşkil edib. TaglarMilli Depozit Mərkəzi Son xəbərlər Ölkə daxili 70 kq qızılla saxlanılan polkovnik-leytenantla bağlı QƏRAR 02/04/2025 Menecement (təyinatlar) Azərbaycan Mərkəzi Bankında yeni TƏYİNAT 02/04/2025 Yerli biznes xəbərləri Bakıda nizamnamə kapitalı 100 min manat olan şirkət yaradılıb 02/04/2025 Menecement (təyinatlar) “AccessBank”da yeni təyinat 02/04/2025 Digər xəbərlər Ölkə daxili 70 kq qızılla saxlanılan polkovnik-leytenantla bağlı QƏRAR 02/04/2025 Menecement (təyinatlar) Azərbaycan Mərkəzi Bankında yeni TƏYİNAT 02/04/2025 Yerli biznes xəbərləri Bakıda nizamnamə kapitalı 100 min manat olan şirkət yaradılıb 02/04/2025 Menecement (təyinatlar) “AccessBank”da yeni təyinat 02/04/2025